فواید بازسازی منزل و دیزاین زیبا

همه ی افراد از داشتن یک محیط مناسب و ایده آل برای زندگی لذت می برند. در راستای این ایجاد تغییرات بازسازی بنا به ما کمک فراوانی می کند.این امر به افزایش بازدهی کاری و داشتن محیط دلچسب برای زندگی کمک زیادی می کند.

فواید بازسازی منزل و ایجاد محیطی دلنشین

فواید بازسازی منزل موارد زیادی را شامل می شود. بازسازی و نوسازی منزل و بنا، فرآیندی است که درآن  به ساخت و ساز سازه ی جدید و ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر و شکل و چشم انداز ساختمان به بهترین شکل ممکن می پردازد. از فواید بازسازی منزل می توان به ایجاد محیطی زیباتر و مقاوم تر با صرف هزینه و زمان کمتر اشاره کرد. یکی از اهداف اصلی در فرآیند بازسازی ایجاد بهبود وضعیت یک ساختمان فرسوده در مقابل بلایای طبیعی مثل زلزله است. با تغییرات دکور ساختمان می توان تا حد زیادی کیفیت زندگی را ارتقا داد.

حس زیبایی شناسی  و زیستن در یک محیط آرام و دلنشین حس بسیار خوبی به افراد می دهد. بازسازی یک ساختمان قدیمی یا یک اداره موجب افزایش بازدهی کاری و ایجاد محیطی زیبا می شود. پس از جمله فواید بازسازی منزل داشتن یک محیط زیبا و مناسب است.

در گذشته جهت مقاوم سازی بنا ساختمان های فرسوده به کلی تخریب می شدند اما از سال 2019 به بعد فقط ساختمان های بسیار فرسوده تخریب می شوند. ساختمان های دیگر با متود های مقاوم سازی و ایجاد تغییرات کارآمد بازسازی می شوند. ایجاد صرفه جویی در منابع از دیگر فواید بازسازی منزل است.   

 

                                                            طراحی و بازسازی سرویس

  

   

بازسازی آشپزخانه

دیزاین و طراحی و بازسازی آشپزخانه اهمیت زیادی در ایجاد یک هارمونی متناسب با منزل دارد. یک آشپزخانه شیک و مرتب و بازسازی شده به منزل شما زیبایی دو چندانی خواهد داد. یک آشپزخانه مدرن نقش کلیدی در منزل ایفا می کند. عواملی چون رنگ محیط آشپزخانه، نورپردازی مناسب آن، جنس کابینت و چیدمان لوازم آشپزخانه در طراحی داخلی یک آشپزخانه بسیار تاثیر گذارند. از دیگر فواید بازسازی منزل داشتن یک آشپزخانه مناسب با سلیقه ی خانم هاست.

نکته های مهم در طراحی یک آشپزخانه

– اولین نکته دقت در مثلث کار فضای بین سه نقطه یخچال سینک و گاز است. محل قرارگیری این سه باید مثلث مانند طراحی شده باشند.

– در مرحله ی بعد باید آشپزخانه دارای نور کافی و مناسب باشد. نور غیر مستقیم خطی زیر کابینت ها بسیار مهم است.

– سیستم تهویه ی یک آشپزخانه نیز حائز اهمیت است.

– لوازم آشپزخانه باید در دسترس باشند.

– ارتفاع مناسب سینک 85 الی 95 سانت است.

– کابینت زمینی باید عرض 50 تا 120 را داشته باشد. کم یا زیاد شدن این اندازه ها در راحتی ساکنان اختلال ایجاد می کند.

 

                                                      بازسازی آشپزخانه

 

نکاتی در مورد طراحی و بازسازی منزل

عوامل مهم در دیزاین منزل

نورپردازی محیط: اگر نورپردازی به صورت دل انگیز و خوب طراحی نشود همه ی طراحی و دیزاین منزل زیر سوال می رود. هویت اصلی یک دکوراسیون منزل را نورپردازی آن معلوم می کند.

آشپزخانه:نقش آشپزخانه در ایجاد یک محیط دلپذیر و مناسب منزل بسیار مهم است. چون خانم های محیط آشپزخانه اهمیت زیادی میدهند و دوست دارند آشپزخانه رویایی داشته باشند.

پوشش مناسب سقف و کف: امروزه سقف های ثانویه به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده اند.از انواع سقف های کاذب می توان به رابیتس، اندود، کناف، گریلیوم، آکوستیک، گریلیوم، تایل، دامپا، سقف های چوبی و… اشاره کرد.

کاغذ دیواری: بهتر است قبل از اینکه رنگ کاغذ دیواری منزل خود را انتخاب می کنید با یک طراح حرفه ای مشورت داشته باشید تا به انتخاب مناسب تر رنگ آن به شما کمک کند. بهتر است رنگ مبلمان با رنگ کاغذ دیواری منزل مطابقت داشته باشد.با بازسازی رنگ دلخواه شما آماده می شود پس از فواید بازسازی منزل داشتن رنگ کاغذ دیواری دلخواه شماست.

                                                                     عوامل مهم در دیزاین منزل

فواید بازسازی منزل

 

بازسازی یک ساختمان معمولا در فرا رسیدن سال جدید بیشتر رواج دارد. وقتی قادر به خرید منزل یا واحد آپارتمانی دلخواه نیستیم با بازسازی منزل میتوانیم راحت تر به هدف خود برسیم. گذر زمان موجب فرسایش ساختمان می شود و برای افزایش طول عمر یک ساختمان و زیبایی آن بهترین گزینه بازسازی آن است.

گروه معماران آچیلان دکور با استفاده از متد روز و خلاق در زمینه بازسازی منزل در کنار شما عزیزان برای آسان سازی خدمات طراحی ساخت و اجرا منزل شما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

به یاد داشته باشید که طراحی یک راه حل میباشد و در ساخت و طراحی منزل بسیاری از عوامل جهت بهبود عملکرد در ساخت و اجرا دکوراسیون فضای مسکونی باید مظابق با استانداردهای به رئز و جهانی قرار بگیرد.

 

کپی رایت 2021 آچیلان دکور | طراحی وب سایت توسط دارکوب
تمامی حقوق وب سایت متعلق به آچیلان دکور می باشد.
Tellephone