نوشته ها
آرشیتکت علی مرادی
آقای علی مرادی
achilanweb@gmail.com
دارای 10 سال سابقه طراحی دکوراسیون داخلی دارای 10 سال سابقه طراحی دکوراسیون داخلی
مقالات آموزشی
دسته بندی ها
شبکه های اجتماعی
برچسب ها

طراحی و ساخت ویلا

جهت دسترسی سریع تر روی عنوان هر بخش کلیک کنید.

طراحی و ساخت ویلا توسط شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور انجام می شود، این شرکت با بهره گیری از بهترین متخصصین در حوزه طراحی و ساخت ویلا اقدام به بازسازی، تعمیرات، ساخت، و زیباسازی ویلا می کند.

شرکت آچیلان دکور با سال ها فعالیت مستمر در عرصه طراحی و بازسازی انواع ویلا این تعهد را به مشتریان خود می دهد که با رعایت تمامی استانداردهای مربوط به حوزه معماری فرآایند بازسازی و طراحی ویلا را برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان و متخصصین این شرکت می توانید در تمامی روزهای هفته از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۸ با شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۷۴۸۵۵ و همچنین ۰۹۱۲۴۴۱۹۴۱۹ تماس حاصل فرمایید.

پیشنهاد ویژه »» طراحی و ساخت آپارتمان توسط متخصصین آچیلان دکور

هزینه انجام طراحی و ساخت ویلا

هزینه انجام طراحی و ساخت ویلا به عوامل متعددی می‌تواند بستگی داشته باشد، البته شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور این تعهد را به مشتریان خود می دهد.

که ضمن رعایت تمامی استانداردهای لازم در انجام فرایند طراحی و ساخت ویلا، بهترین و مقرون به صرفه ترین هزینه ممکن را به مشتریان خود ارائه می دهد بدون اینکه ذره‌ای از کیفیت کار کاسته شود.

برای این که شما عزیزان در جریان تمامی هزینه های مربوط به انجام طراحی و ساخت ویلا شوید، پیشنهاد می‌کنیم که از طریق لینک زیر با کارشناسان شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور تماس حاصل فرمایید و هزینه انجام پروژه را طبق توضیحاتی که به مهندسین این مجموعه ارائه می‌دهید استعلام نمایید.

استعلام هزینه طراحی و ساخت ویلا

پیشنهاد ویژه » دکوراسیون داخلی توسط بهترین متخصصین حوزه معماری

هدف از طراحی و ساخت ویلا چیست

همانطور که می دانید امروزه استفاده از ویلای شخصی در فضاهای سرسبز و به دور از هیاهوی شهر رویای هر شخص میباشد ولی هستند افرادی که از این فضاها به عنوان لوکیشن استفاده می کنند، حتی با فکر بزرگ تر دنبال ساخت شهرک ویلایی هستند، هست در نتیجه ما باید بدانیم که دقیقا هدف ما از طراحی و ساخت ویلا چیست.

هدف از طراحی و ساخت ویلا می‌تواند ناشی از این باشد که امروزه بسیاری از مردم از هیاهوی زندگی شهری خسته شده‌اند و و برای روزهای تعطیل و استراحت خود مطمئناً دنبال مکانی برای رسیدن به آرامش هستند، درصورتی که بتوانند با دریافت مشاوره صحیح و درست در یک مکان خوب با صرف هزینه مناسب اقدام به ساخت ویلا نمایند.

برای طراحی و ساخت ویلا چه اقداماتی را نیاز است انجام دهیم

 • پیدا کردن یک شرکت باسابقه و کاردرست
 • مدیریت منابع مالی
 • پیدا کردن طراح و مشاور متخصص
 • در تماس بودن با طراح ویلا
 • پیدا کردن بهترین مسیر برای ساخت ویلا
 • گرفتن مجوز ساخت و بستن قرارداد اجرای ویلا
 • آماده کردن زمین جهت ساخت ویلا
 • شروع عملیات ساخت ویلا

روش های طراحی و ساخت ویلا کدامند :

روش طراحی ویلای مدرن

روش طراحی ویلای کلاسیک

روش طراحی ویلای تلفیقی

هر کدام از سه روش ذکر شده شناخته شده هستند، اما اینکه شما بخواهید از کدام یک از این روش ها استفاده نمایید هم جای سالی است که قطعا متخصصین مربوطه در این مورد مشاوره لازم را به شما ارائه می دهند، اما در نهایت شما عزیزان بتوانید بهترین تصمیم ممکن را مبنی بر طراحی و اجرای ویلا ان بگیرید.

سوالات متداول در مورد طراحی و ساخت ویلا

سوالات متداولی در مورد فرآیند طراحی و ساخت ویلا وجود دارد، به عنوان مثال اینکه اصول طراحی ویلا بر چه مبنایی انجام می شود ؟

در این مورد باید گفت که اهمیت بودجه شما برای ساخت ویلا بسیار حائز اهمیت است که با توجه به بودجه‌ای که شما برای طراحی و ساخت در نظر گرفته اید، در مورد پلان طراحی ویلا، و فرایندی که قرار است برای طراحی و ساخت ویلا انجام شود در مورد آن تصمیم گیری می شود.

مثلا اینکه اتاق نشیمن در ویلا چگونه باشد سالن غذاخوری در ویلا به شکلی طراحی شود و یا اینکه آشپزخانه در ویلا به چه صورت باید طراحی و ساخته شود، موقعیت اتاق خواب ها در ویلا به چه صورت باید طراحی شود و غیره.

و البته در مورد طراحی و ساخت ویلا سوالات دیگر نیز وجود دارد مانند زیر :

 • تعرفه طراحی پلان معماری ویلا چقدر است ؟
  هزینه طراحی نمای ویلا چقدر است ؟
  هزینه محوطه ویلا چقدر است ؟
  هزینه دکوراسیون داخلی ویلا ؟
  قیمت طراحی و هوشمند سازی ویلا ؟

جهت دریافت پاسخ این سوالات شما می توانید از طریق لینک زیر با کارشناسان شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور ارتباط برقرار نمایید.

برقرراری ارتباط با کارشناسان آچیلان دکور