نوشته ها
آرشیتکت علی مرادی
آقای علی مرادی
achilanweb@gmail.com
دارای 10 سال سابقه طراحی دکوراسیون داخلی دارای 10 سال سابقه طراحی دکوراسیون داخلی
مقالات آموزشی
دسته بندی ها
شبکه های اجتماعی
برچسب ها

طراحی و ساخت آپارتمان

جهت دسترسی سریع تر روی عنوان هر بخش کلیک کنید.

طراحی و ساخت آپارتمان توسط شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور انجام می شود، این شرکت با بهره گیری از بهترین متخصصین در حوزه طراحی و ساخت آپارتمان اقدام به بازسازی، تعمیرات، ساخت، و زیباسازی انواع آپارتمان می کند.

شرکت آچیلان دکور با سال ها فعالیت مستمر در عرصه طراحی و بازسازی انواع آپارتمان این تعهد را به مشتریان خود می دهد که با رعایت تمامی استانداردهای مربوط به حوزه معماری فرآیند بازسازی و طراحی آپارتمان را برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان و متخصصین این شرکت می توانید در تمامی روزهای هفته از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۸ با شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۷۴۸۵۵ و همچنین ۰۹۱۲۴۴۱۹۴۱۹ تماس حاصل فرمایید.

پیشنهاد ویژه »» طراحی و ساخت ویلا

هزینه انجام طراحی و ساخت آپارتمان

هزینه انجام طراحی و ساخت آپارتمان به عوامل متعددی می‌تواند بستگی داشته باشد، البته شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور این تعهد را به مشتریان خود می دهد، که ضمن رعایت تمامی استانداردهای لازم در انجام فرایند طراحی و ساخت آپارتمان، بهترین و مقرون به صرفه ترین هزینه ممکن را به مشتریان خود ارائه می دهد بدون اینکه ذره‌ای از کیفیت کار کاسته شود.

برای این که شما عزیزان در جریان تمامی هزینه های مربوط به انجام طراحی و ساخت آپارتمان شوید، پیشنهاد می‌کنیم که از طریق لینک زیر با کارشناسان شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور تماس حاصل فرمایید و هزینه انجام پروژه را طبق توضیحاتی که به مهندسین این مجموعه ارائه می‌دهید استعلام نمایید.

استعلام هزینه طراحی و ساخت آپارتمان

پیشنهاد ویژه » دکوراسیون داخلی توسط بهترین متخصصین حوزه معماری

طراحی و ساخت آپارتمان چه ویژگی هایی دارد

در ساخت آپارتمان باید به نکات زیادی توجه کرد، از جمله اینکه ساختمانها و پر تنها دارای تعداد واحد های غیر مشخص، متراژ و طراحی و متفاوت می باشند.

ساخت برخی از آپارتمان ها دارای وسعت بسیار زیاد بوده و معماران و مهندسین ساختمان می توانند به راحتی نقشه مورد نظر خود را طراحی کنند.

اما یک سری از آپارتمان ها هستند که دارای وسعت کمی هستند و اینجاست که مهندسین این حوزه باید تخصص خود را در امر طراحی نشان دهند، توانند با استفاده از یک مساحت خیلی کم بهترین طراحی ممکن را برای آپارتمان مربوطه ارائه دهند تا در نهایت رضایت مشتری خود را جلب کنند.

برخی از مهندسین نخبه و باتجربه دارای روش های بسیار هوشمندانه هستند و طراحی آپارتمان که می‌تواند طراحی مجتمع مسکونی به بهترین نفر از تمامی بخش های کوچک زمین در ساخت آپارتمان استفاده کنند و بهترین شکل ممکن را از تمامی محدودیت های پیش رو ایجاد کنند و از تمامی فضا در ساخت و طراحی آپارتمان استفاده نمایند.

مراحل طراحی و ساخت آپارتمان

  • گودبرداری آپارتمان
  • پی گذاری آپارتمان
  • آرماتوربندی و اسکلت آپارتمان
  • ساخت راه پله
  • تاسیسات و لوله کشی
  • عایق کاری

سخن پایانی

در نهایت امیدواریم که ارائه این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد، لطفا سئوالات، نظرات، و پیشنهادات خود را در انتهای همین صفحه و در بخش نظرات پیرامون این مطلب با ما درمیان بگذارید.

ضمن اینکه شماره تلفن های درج شده در سایت و راه های ارتباطی د نظر گرفته شده، به صورت 24 ساعت شبانه روز حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما عزیزان هستند.