تخریب و نحوه تخریب ساختمان

  تخریب قبل از بازسازی منزل بسیار مهم، ضروری و حساس است. تخریب باید توسط متخصصان و مهندسین ماهر انجام شودتا با حفظ کامل امنیت و ایمنی برای کارگران، افراد، ساختمان های اطراف و با جلوگیری از خطرات و آسیب ها انجام گیرد. تصور کنید با بازسازی ویلا و طراحی

و ساخت آلاچیق در آن فضایی آرامش بخش و جذاب تر داشته باشید یا با بازسازی منزل، صاحب خانه ای تازه و مدرن شوید اما هیچ کدام از این ها بدون یک تخریب درست، اصولی و مهندسی شده میسر نیست.

 اصلا تخریب چیست؟ هر عملی که به جدا کردن مصالحِ ساختمان و ویران کردن کل یا بخشی از سازه وابسته باشد از تعمیر، مرمت و حذف گرفته تا بازسازیُ نوسازی کلی و جزئی در ساختمان ها گفته می شود…

 

آچیلان دکور

روش های مختلف تخریب

گروه معماری آچیلان دکور

جداسازی پیش از تخریب 

 

تخریب ساختمان به روش های مختلفی انجام می گیرد

  تخریب ساختمان با توجه به مواردی چون: هدف از انجامش، مصالح و مواد به کاررفته در سازه، شرایطِ زمینی که سازه بر آن قراردارد و… متفاوت است.

 هرچند این عمل یک دانش است و نیاز به مهندسان حرفه ای و روش های مهندسی اصولی و درست دارد اما ما قصد داریم به زبانی ساده از نحوه های تخریب بگوییم:

تیم باید پیش از شروع تخریب موارد زیر را بررسی  کند:

 این عملیات مدام در حال پیشرفت و به روزرسانی است تا روش های امن تر و راحت تر جایگزین شیوه های پر خطر و دردسرآفرین شوند. تیم آچیلان دکور دانش خود را به روز می کند تا با دستی پر در کنار ساختمان های شما باشد.

 

شرکت آچیلان دکور

تخریب پیش از هر نوسازی و بازسازی

   انجام اصولی و بی خطر چه مزایایی دارد

  یک تخریب اصولی و بی خطر توسط تیمی ماهر و کاربلد، به شما این امکان را می دهد که از مصالح و ضایعات سازه‌ی تخریب شده در بازسازی و نوسازی بهره گیرید یا با فروش آن ها، هزینه های بازسازی را بپردازید.

 در هر ویران کردن ساختمان بسته به مواردی که گفته شد و مصالحِ ساختمان از تجهیزاتی مانند: مینی لودر، کامیون کمپرسی، لودر، بیل مکانیکی، وسایل ایمنی، ضربه زن برقی، پتک، قلم، دیلم و… نیاز است.

 

   تیم  آچیلان دکور…

  تیم تخریب آچیلان دکور آماده است تا محافظ شما باشد؛ کهنه ها را تخریب کند؛ بر انرژی های منفی پتک بکوبد و خانه ای از امید و تازگی برای شما بسازد.

 آچیلان دکور تنها یک برند نیست.. آچیلان دکور با قدرت، مهارت و به موقع خراب می کند و با خلاقیت، سلیقه و علمِ روز می سازد!!

 آچیلان دکور تخریب ساختمان تهران، بازسازی منزل صادقیه، بازسازی منزل سعادت آباد، بازسازی آپارتمان تهران و… را انجام می دهد و از ویرانی تا آبادانی همراه شما خواهد بود..

اینستاگرام ما: https://www.instagram.com/achilandecor/

گروه معماری آچیلان دکور

کپی رایت 2021 آچیلان دکور | طراحی وب سایت توسط دارکوب
تمامی حقوق وب سایت متعلق به آچیلان دکور می باشد.
Tellephone