بازسازی سرویس/کابین دوش و…

  بازسازی سرویس/کابین دوش و سایر بخش های سرویس های بهداشتی از مهمترین قسمت های بازسازی منازل است. در اجرای بازسازی منزل، بازسازی سرویس بهداشتی شامل مواردی استکه از ایمنی تا زیباسازی و پارتیشن بندی(جداسازی) این فضاها را شامل می شود.

 بازسازی سرویس/کابین دوش، نوسازی و زیباسازی سرویس های بهداشتی به خصوص در حمام فضایی دلنشین و دلچسب برای استراحتی جانانه و دوش گرفتنی لذت بخش بعد از خستگی های یک روز کاری را مهیا می کند که استرس و فشارهای روزمره را رفع خواهد کرد.. یا دوش گرفتنهای صبحگاهی در فضایی زیبا برای شروع روزی عالی، بی نظیر و هیجان انگیز است..

   کابین دوش چیست؟

   قبل از بیان مراحل تخریب و تعمیر سرویس/کابین دوش بهتر است کابین دوش را تعریف کنیم: کابین دوش یا همان دور دوشی یا پارتیشن حمام، اتاقک شیشه ای و مستطیل شکلی است که اطراف دوش قرار می گیرد و

  1. برای زیباسازی و جلوه بخشی به حمام های کوچک به کار می رود.
  2. حمام ها و سرویس بهداشتی در بعضی خانه ها در یک فضا قرار گرفته اند، کابین دوش اطراف دوش را می‌گیرد و محدوده حمام را از سرویس بهداشتی جدا می کند.

 کابین دوش انواع مختلف ساده(اتاقک مستطیل شکل) و پیشرفته تر(اتاقکی دارای سیستم جکوزی، سونا، تلفن، رادیو، نورپردازی و… ) دارد و در شکلهای مختلف ساخته می شود تا در بازسازی سرویس/کابین دوش به کار رود.

 

آچیلان دکور

نوسازی سرویس/کابین دوش و…

   نکاتی از بازسازی سرویس/کابین دوش از سقف تا کف…

 پیش از بازسازی سرویس/کابین باید نوع دکوراسیون داخلی خانه تعیین شود و براساس آن طراحی حمام و سرویس بهداشتی انجام گردد. مثلا برای سبک کلاسیک استفاده از روشویی های سنگی گرانبها و زیبا، دیوارکوب های برنز یا مسی، شیرآلات سلطنتی با رنگهای اشرافی، وسایل زینتی زیبا و برای سبک مدرن روشوییِ معمولی تر ام دی اف، شمع های ساده و … توصیه می شود.. اما به طور کلی نوسازی سرویس/کابین دوش شامل موارد زیر است:

 

شرکت آچیلان دکور

بازسازی سرویس/کابین دوش و… زیبا و درخشنده

   آچیلان دکور برای بازسازی سرویس/کابین دوش…

  آچیلان دکور برای نوسازی سرویس/کابین دوش در بازسازی آپارتمان تهران در خدمت شماست تا در حمام ها و سرویس های بهداشتی شما هیجان و آرمشِ همزمان را ایجاد نماید؛ این تیم جوان ایده های تازه، ساده و جذاب خود را در بازسازی سرویس/کابین دوش خانه‌ی شما به کار می گیرد تا نشاط، برق و درخشانی را برایتان به ارمغان آورد.

و اینستاگرام ما: https://www.instagram.com/achilandecor/

نمونه کارهای تیم ما از بازسازی آپارتمان تهران، بازسازی آشپزخانه و بازسازی سرویس/کابین دوش را مشاهده نمایید…

 

 

کپی رایت 2021 آچیلان دکور | طراحی وب سایت توسط دارکوب
تمامی حقوق وب سایت متعلق به آچیلان دکور می باشد.
Tellephone