نورپردازی در دکوراسیون داخلی

نورپردازی در دکوراسیون داخلی باعث می شود که زیبایی های دکور و طراحی بیشتر به چشم بیایند. بازی با نورها و رنگها در دکوراسیون به شکلی درست، اصولی، خلاقانه و حرفه ای خانه ها را از روح، آرامش و زیبایی پر میکند. نورپردازی کار چندان آسانی نیست و باید توسط

یک طراح داخلی یا دکوراتیو انجام گیرد زیرا یکی از مهمترین عناصر در جذابیت و کارکردِ خانه هاست.

 یک دکوراتیو خلاق از نور طبیعی خانه ی شما بیشترین استفاده را می کند. خانه را خوب می بیند؛ تحلیل می‌کند؛ به جنس و سبک وسایل خانه و رنگ آمیزی آن خوب توجه می کند و سپس نورپردازی را اجرا می نماید؛ نورها در سیر و ملایم شدن رنگها مؤثرند.  

 نورپردازی درست براساس سبک خانه ها انجام می گیرد مثلا در سبک های سنتی و کلاسیک بیشتر لوسترها نور می دهند و هر کدام از این دو، لوستر خاص یا دیوارکوب نوردهنده ی ویژه ای می طلبد.

 

آچیلان دکور

نورپردازی در آشپزخانه

 

هر بخش خانه، نورپردازی خاصی می طلبد

  نورپردازی در بخش های مختلف خانه با هدفی خاص انجام می شود تا زیبایی و کاربرد هم دو اجرا شوند:

زیبایی و جلوه ی دکوراسیون، جزئیات و تزئیناتِ گران قیمت را بیشتر کند(دیوارکوب بالای یک تابلوی هنری)…

مکانهایی برای آرامش، استراحت جانانه یا مدیتیشن فراهم نماید؛ مثلا در اطراف یک تک صندلی یا صندلی مادربزرگ…

استفاده از نورپردازی های عمومی(نور از سقف)، متمرکز(نور بر نقطه ای ویژه) یا محدود(نور دادن به یک منطقه وقتی سایر مناطق تاریک است) بسته به نوع فضای پذیرایی، سلیقه و انتخاب دکوراتیو و کافرما انجام می شود.

گروه معماری آچیلان دکور

نورپردازی خاص و منحصربه فرد

 

نورپردازی بر روحیه و عملکرد افراد و خانه مؤثر است

  نورپردازی معرکه و هوشمندانه بر حالِ خوب خانه، بزرگتر از حد واقعی و دلبازتر نشان دادن خانه و جلوه اش مؤثر است؛ وقتی حالِ خانه ای خوب باشد، حالِ ساکنان خانه نیز خوب می شود و سطحِ انرژی، روحیه، نشاط و توانشان بالاتر می‌رود.  قسمتی از خانه که ما را دلزده کرده با تزریق کمی نور، سادگی، خلوتی و نظم دلنشین و جذاب میشود.

 یک طراح دکوراسیون ماهر و باسلیقه نورهای طبیعی و سایه روشن های طبیعت را می شناسد و می تواند با منابع نور مصنوعی، نورها و سایه های طبیعی را در خانه بتاباند؛ او از تنظیم کننده های نور، نورهای انتزاعی، چراغهای نورِ رنگی، نورپردازی در سقف های کاذب کناف و سایر ابزارِ روزِ بازار برای ایجاد بهترین نورپردازی بهره می برد.

 نورپردازی باید آینده نگرانه باشد و فصل های مختلف سال را پوشش دهد، مثلا تابستانها خانه باید از رنگ و نور سرشار باشد.. یک طراح ماهر و خلاق برای هر فصل، نوری در دست دارد!

 

شرکت اچیلان دکور

نورپردازی در کناف

 

   آچیلان دکور خورشید را به خانه ی شما می تاباند

  آچیلان دکور تنها یک برند نیست.. جور دیگر می بیند؛ ایده ها را در ذهن طراحی می کند و نورُ رنگ را در خانه‌ی شما می سازد.

 آچیلان دکور بازسازی منزل، بازسازی ویلا، طراحی ویلا، طراحی رستوران، بازسازی مطب، طراحی فست فود، طراحی و ساخت آلاچیق و… را همراه با نور، رنگ و دکوری شگفت انگیز و مناسب اجرا می نماید.

 آچیلان دکور با هر هزینه ای که دارید، درخشش خورشید، نقره ای ماه، سایه های عصرگاهی و ریسه هایی از ستاره  را در خانه ی شما خلق می کند تا نور طبیعی و سادگی وجودتان را آرام کند.

اینستاگرام ما: https://www.instagram.com/achilandecor/

 

گروه مهندسی آچیلان دکور

نورپردازی در اتاق خواب

 

معماران آچیلان دکور

 نورپردازی پذیرایی

کپی رایت 2021 آچیلان دکور | طراحی وب سایت توسط دارکوب
تمامی حقوق وب سایت متعلق به آچیلان دکور می باشد.
Tellephone