معجزه هارمونی در دکوراسیون

هارمونی در دکوراسیون، خانه را از اعجاز، زندگی و آرامش پر می کند. هرچند یک کارفرما، هیجان زده از زیباسازی خانه برای طراح و معمار بگوید، یک تیم حرفه ای بازسازی می داند که زمانی نوسازی، حذفُ اضافه به خانه و … نتیجه‌ای معرکه خواهد داد که هارمونی در دکوراسیون حفظ گردد..

 در هر بازسازی منزل، بازسازی ویلا، طراحی روف گاردن، طراحی محل کار و… در کنار هر زیباسازی در بازسازی ساختمان باید بر پارتیشن بندی(جداسازی) مناسب فضا، ایمنی و هارمونی در دکوراسیون نیز متمرکز شد..

 هارمونی در دکوراسیون یعنی ایجاد هماهنگی در ابعاد مختلف فضا.. برای همه مان پیش آمده که ناهماهنگی در خانه آرامش، لذت و حتی خواب راحتمان را تحت تأثیر قرار داده است و با ایجاد هماهنگی و نظم در خانه، روحمان نیز آرام گرفته است. یک دکوراسیون هماهنگ، شلختگی، شلوغی و بی نظمی را رفع کرده و نظم، آرامش و شفافیت را برایمان به ارمغان خواهد آورد…

 

گروه معماری و دکوراسیون آچیلان دکور

اعجاز هارمونی در دکوراسیون 

 

هارمونی در دکوراسیون از کجا می آید

  هارمونی در دکوراسیون جمع چند عنصر است که یک تیم حرفه ای و ماهر آن ها را کنار هم قرار می دهد و فضا را روشن، درخشان، آرام و واضح می گرداند.. تیم آچیلان دکور با داشتن موارد زیر، آرامش و یکپارچگی را در خانه‌ها خلق خواهد کرد:

  1. گچ کاری های ظریف، استفاده از پارچه های مخمل، آینه کاری، مبل های کارشده ی سلطنتی، رنگ های برنز، طلایی و نقره ای، وسایل عتیقه، فرش های ابریشمی دستباف، کفپوش سنگ و… مختص یک دکوراسیون کلاسیک است که سنگینی و ثروت را خلق می کند.
  2. دیوارهای رنگ شده ی ساده، دیوارپوش های رنگی، کفپوش سرامیک یا پارکت های طرح چوب، مبلمان اسپرت، رنگهای سیرتر، پارچه ها و پرده های سبک، مجسمه های امروزی و… که مختص دکوراسیون مدرن است و سادگیُ راحتی را خلق می کند.

 

بازسازی منزل توسط آچیلان دکور

هارمونی در دکوراسیون کلاسیک

 

 هرچند سبک های تلفیقی نیز این روزها طرفدارانی دارند و در آن ها مدرنُ کلاسیک و… با هم گره می خورند اما هدف همه ی این سبکها باید ساخت هارمونی در دکوراسیون و آرامش در فضا باشد.. حتی عدم تقارن ها که در سبک های امروزیِ دکور کردن و چیدمان خانه ها باب شده اند نیز باید از قوانین خاصی پیروی کنند.

 

شرکت معماری آچیلان دکور

 هارمونی در دکوراسیون مدرن

کپی رایت 2021 آچیلان دکور | طراحی وب سایت توسط دارکوب
تمامی حقوق وب سایت متعلق به آچیلان دکور می باشد.
Tellephone