درباره

آچیلان دکور تیمی از متخصصان جوان، خلاق و ایده پرداز است که با بازسازی منازل،محل کار،ویلا،باغ و… ، طراحی دکوراسیون داخلی، چیدمان، معماری داخلی و… منازل و محل کار شما را جای بهتری برای زندگی می‌کند.
آچیلان دکور با شناخت کافی از انواعِ سبک های دکوراسیونِ کلاسیک، مدرن، تلفیقی، مینیمال، صنعتی، سنتی، روستیک، فرانسوی، یونانی و… تاریخ، هنر، سنت، مدرنیته، سبکی، رهایی و کشورهای مختلف را به خانه ی شما خواهد آورد!!!
مهمترین منطقه ی دنیا خانه ایست که هرصبح در آن چشم می گشایید یا محل کاریست که بیشترین ساعات را در آن می‌گذارانید؛ تیم ما به مهمترین منطقه ی دنیای شما امنیت، جذابیت و سرزندگی می بخشد…

با آچیلان دکور تفاوت ها را خواهید دید…
تیم آچیلان دکور نه تنها معماری داخلی، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی منازل، چیدمان و روانشناسی رنگها را می داند بلکه خواسته های کارفرما و روانشناسیِ ساختمان ها را نیز به خوبی می شناسد؛ خانه ها و اهدافِ ساکنان از بازسازی منازل، طراحی دکوراسیون داخلی، چیدمان، معماری و… را تحلیل می کند و سپس سلیقه، مهارت، ذوق، ایده و تخصص را با آن ترکیب می نماید تا بعد از هر نوسازی، ساختمانی جلوی شما قرار گیرد که همانند عکسهای قبل و بعد، شما را شگفت زده کند.

محققان پی برده اند که: معماری داخلی، طراحی، هارمونیِ رنگها و چیدمان خانه ها تأثیر زیادی بر افزایش آرامش، رفع استرس، نشاط و تقویتِ روحیه دارد.. آچیلان دکور زوایایِ پیدا و پنهان خانه ها و محل کار شما را نوسازی می‌کند تا روحِ شما را تازه و نو گرداند…

آچیلان دکور یک نسخه را برای همه نمی پیچد!!
تیم آچیلان دکور پلان های تیپ و نقشه های از پیش طراحی شده را برای همه ی ساختمان ها تجویز نمی کند و به بیانی دیگر درد هر ساختمان را خوب می شناسد و درمانی از ذوق، قریحه، ابتکار و نوآوری می سازد!
ما مفتخریم که جسم و روح ساختمان شما را در دستانمان بگیریم و با ایده هایی که نه تنها خلاقانه و بکر هستند بلکه درست و اصولی می باشند، سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم!!

آچیلان دکور نه تنها مجرب است بلکه منصفانه عمل می کند؛ با شناخت کاملِ بازار و مصالح براساسِ هدفِ شما از بازسازی و سلیقه تان، زیبایی و صرفه جویی را همزمان به شما تقدیم می کند تا با هر هزینه ای که می دهید بهترین نتایج را دریافت نمایید. تیم آچیلان دکور شما را از دوباره کاری ها و صرف هزینه های اضافه بی نیاز می‌گرداند…

آچیلان دکور طبیعت و آفتاب را به خانه ها می آورد!!
آچیلان دکور همراه شما در چیدمان، معماری و دکور است.. هنرِ دست و جادویِ ذهنِ تیم ما بخش های مختلف محل کار و خانه هایِ شما را از اتاق خواب، پذیرایی و آشپزخانه گرفته تا حیات، نما و… را سحرانگیز و نورانی می‌گرداند.

آچیلان دکور ترفندها و متدهایِ روز دنیا را می شناسد تا فضای زندگی شما را دلباز، پر نور، راحت، بزرگ، امن و آرام گرداند و نه تنها در جذابیت بخشی به فضاها بلکه در پارتیشن بندی(جداسازی و قسمت بندی) آن ها نیز نقش خواهد داشت… تیم ما مفتخر است که در ساختن لحظات خوش برای شما کنار عزیزانتان سهمی داشته باشد…

تیم آچیلان دکور خورشید را در دست می گیرد تا نورپردازی و معجزه ی هرروز را به خانه های شما سرازیر کند…
روانشناسی رنگها، هارمونی و تخصصِ چیدمان را در دست می گیرد تا رنگین کمان را مهمان خانه هایتان کند… و با طراحی هایِ ترکیبی از چوب، سنگ و تزئین خانه ها با گیاهان سبز، قدرتِ طبیعت را به خانه ی شما می آورد تا طراحی هایِ خشکُ ماشینی را کنار بزند و لذتِ طبیعی بودن را به شما بچشاند!!!

آدرس سایت ما: www.achilandecor.com
اینستاگرام ما: https://www.instagram.com/achilandecor/

کپی رایت 2021 آچیلان دکور | طراحی وب سایت توسط دارکوب
تمامی حقوق وب سایت متعلق به آچیلان دکور می باشد.
Tellephone