نوشته ها
آرشیتکت علی مرادی
آقای علی مرادی
achilanweb@gmail.com
دارای 10 سال سابقه طراحی دکوراسیون داخلی دارای 10 سال سابقه طراحی دکوراسیون داخلی
مقالات آموزشی
دسته بندی ها
شبکه های اجتماعی
برچسب ها

تفاوت بین سبکهای دکوراسیون داخلی

جهت دسترسی سریع تر روی عنوان هر بخش کلیک کنید.

  سبکهای دکوراسیون داخلی هرکدام شخصیت خاصی دارند؛ ویژگی های منحصر به فرد هر سبک، اصالت آن را می سازد. اگر سبکهای دکوراسیون داخلی را انسانی فرض کنیم:

 • سبک کلاسیک: ثروتمند، باوقار، تجملی و محترم 
 • سبک مدرن: راحت، خودمانی، ساده و شیک 

 • سبک امروزی: رها، آزاد، باری به هر جهت، منعطف و بی قید و بند است.
 • سبک مینیمال: بسیار ساده، با حداقل ها راضی و الکی خوش..
 • سبک سنتی خاورمیانه: گرم، تند، آتشین مزاج و منحصر به فرد..
 • سبک بوهمیان: خوش سلیقه، سازگار، بی قانون اما دارای چهارچوب، متنوع
 • سبک تلفیقی مدرن ترادیشنال: گرم و دوستانه
 • و سبکهای تلفیقی که جمعِ بهترین خصوصیاتِ دو سبک هستند.
 • و….

  هرچند سبکهای دکوراسیون داخلی شباهت هایی دارند، بعضی باهم ترکیب شده اند و تلفیقی ها را ساخته اند و… اما تفاوت های بارز در آن ها، تنوع ها را خلق کرده اند؛ تفاوت هایی که اغلب با یک نگاه سطحی دیده میشوند و گاهی هم تخصصی تر هستند و سخت تر به چشم می آیند.

 هدف نهایی هرکدام از سبکهای دکوراسیون داخلی، تنها رسیدن به زیبایی نیست؛ بلکه جداسازی فضا، ایجاد راحتی و آرامش، کاربرد و آسایش افراد زیر سقفشان است؛ تیم آچیلان دکور پلان های از پیش طراحی شده را به همه‌ی خانه ها نمی برد بلکه خانه ها را به نقشه ی کارش می آورد و بهترینِ شما را می سازد!!

 

آچیلان دکور

سبکهای دکوراسیون داخلی با هم متفاوت هستند

 

چه چیزهایی سبکهای دکوراسیون داخلی را می سازد؟

  ویژگی هایی، سبکهای دکوراسیون داخلی را می سازند؛ ما به تعدادی از آنها اشاره می کنیم تا شما منظور از تفاوتهای سبکهای دکوراسیون داخلی را دریابید:

 • سبک کلاسیک: خطوط منحنی، وسایل گران قیمت، مجلل و عتیقه، تابلوهای نفیس، پرده ها و پارچه های سنگینِ مخمل و طرح دار، گچ کاری های پر زرق و برق، لوسترهای باشکوه، مبلمان سلطنتی، رنگهای ملایم و برنز، نقره ای، سربی و طلایی، فرش های دستباف ایرانی…
 • سبک مدرن: از قرن بیستم می آید وخطوط صاف(خطوط منحنی ندارد)، وسایل فانتزی، تزئینی های مدِ روزِ خاص، پرده های سبک و بی طرح، تابلوهای امروزی با قاب های ساده، مبلمان راحتی و اسپرت، دیوارپوش های ساده و رنگی، لوسترهایِ هندسی، رنگهای سیرتر، فرش های اسپرت با پرزهای بلند و… در آن کاربرد دارند.
 • سبک امروزی: معاصر است؛ خطوط منحنی در آن دیده می شود؛ سبک امروزی منعطف تر از مدرن است و کمتر از قوانین پیروی می کند.
 • سبک مینیمال: این سبک بسیار ساده و بی شیله پیله است! سادگی آن از مدرن بسیار بیشتر است. حداقل رنگ در آن دیده می شود، رنگهای خنثی و رنگ سفید در آن فراوان دیده می شود.. کم رنگ، بی تزئینات و بی ریاست!
 • دکوراسیون سنتی خاورمیانه: رنگهای تند و گرمی مثل قرمز، نارنجی و… در آن دیده می شود؛ طیف رنگی بالا و گرم، نقش های اسلامی و گلیم های خوش آب و رنگ ایرانی در آن به وفور دیده می شود و از مدرنیته دور است.

  سبک های دکوراسیون داخلی دیگر مثل: مدرنِ غربی، سنتی غربی، صنعتی، روستیک، فرانسوی، هالیودی، ساحلی، ایران باستان، یونانی و… نیز وجود دارند که هر کدام با ویژگی ها یا نمادهایی از کشورها خودشان را معرفی می کنند.

 

گروه معماری آچیلان دکور

معماری و سبکهای دکوراسیون داخلی

 

معماران آچیلان دکور

سبکهای دکوراسیون داخلی از بیرون خانه تا درون

 

شرکت آچیلان دکور

هویت سبکهای دکوراسیون داخلی باید حفظ شود

 

 آچیلان دکور سبکهای دکوراسیون داخلی را می شناسد و تنها یک برند نیست!

   تیم آچیلان دکور عاشقِ طراحی سبکهای دکوراسیون داخلی است؛ طراحی که می کند، دنیایش عوض می شود و جهان خانه ی شما را خلق می کند!

  آچیلان دکور با هر هزینه ای که دارید بازسازی منزل، طراحی دکوراسیون، بازسازی ویلا، طراحی رستوران، بازسازی منزل سعادت آباد، بازسازی منزل صادقیه، بازسازی ساختمان ولنجک، بازسازی منزل نیاوران، طراحی روف گاردن و… را انجام می دهد.

اینستاگرام ما: https://www.instagram.com/achilandecor/

 

گروه معماری و دکوراسوین آچیلان دکور

سبکهای دکوراسیون داخلی در رستورانها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *